Co zde najdete?

Kromě základních profesních informací o mé osobě se zde snažím publikovat pár užitečných informací, které se snad některým z Vás mohou hodit v profesním či osobním životě.

Poměrně často navševovanou stánkou je např. Slovníček zvyšování výkonnosti podniku, který je poměrně často indexován i Googlem. Snaží se přiblížit pár frekventovaných, ale našinci ne vždy zcela jasných odborných pojmů z oblasti managementu.

Najdete zde ale i Anglická slovíčka k rutinnímu procvičení a to s poměrně rozsáhlou zásobou pokrývající obecnou, technickou i obchodní angličtinu.

Dále užitečné maličkosti jako např. postup vázání kravaty (překvapivě nejnavštěvovanější stánka webu po řadu let), či hláskovací abecedu NATO, která pomůže např. při spellování adresy či IBANu při zahraničním hovoru. (doplněnou na žádost jednoho klienta i o ruskou verzi).

No a pár dalších volnočasových informací, či něco ke stažení zdarma se taky najde.

K stažení

Project WBS v0.92

Jednoduchý program pro plánování rozsahu projektu formou WBS. Miniaplikaci poskytuji jako freeware. Aplikaci není potřeba instalovat, lze ji spustit i přímo např. z paměti flash. Aplikace je ve stavu použitelné beta verze. Doplněna bude později o importy, volitelné sloupce a některé další funkcionality.

2007 - 2019 © Ing. Vladimír Volko - poradenství pro zvyšování výkonnosti podniku